Питання-відповідь

  Татуаж або перманентний макіяж  – це введення пігменту в верхні шари шкіри, за допомогою спеціального апарату , на довгий термін, з метою створення стійкого малюнку(макіяжу). Відбувається це шляхом травматизації поверхні шкіри спеціальною голкою і потрапляння пігменту крізь епідерміс. Технологія виконання фактично така сама, як й в художньому татуюванні тіла. Відрізняються лише матеріали та обладняння, якими працює майстер. Також, глибина потрапляння пігменту дещо менша, ніж при татуюванні, адже шкіра на обличчі тонка й делікатна.

Татуаж буває двох видів та призначень:

1) Татуаж,що повинен бути практично не помітним і лише візуально дещо підкреслювати Ваші красиві риси обличчя, і при потребі, приховувати недоліки. Він має бути природнім та ненав”язливим. Наприклад легка стрілочка, яка лише додасть візуально віям густини, легкий контур губ природнього кольору, неяскрава розтушовка брів для їх виділення.

2) Декоративний татуаж, який має бути яскравим і в дечому кардинально міняти Ваше обличчя – яскраві брови не природньої для Вас форми, яскраві кольори губ, чіткі,довгі  декоративні стрілочки.

Вибір залежить від цілей і вподобань клієнта, але має пасувати і не виглядати смішно або недоречно.

Під час процедури татуажу обов”язково використовується місцева аплікативна анестезія (за вийнятком коли у клієнта алергія). Тому, боятись, що татуаж це боляче не варто.  Перед початком процедури майстер попередньо наносить анестезію на поверхню шкіри, і при потребі, повторює це  в процесі.

Як відбувається сам процес?

Переконавшись, що протипоказів до татуажу у Вас немає, Ви приходите до салону. Спочатку майстер малює ескіз, узгоджує з клієнтом форму та колір татуажу і лише тоді приступає. Не варто приходити з фотографіями з інтернету або з журналів і казати, що Ви хочете саме такі брови або губи. Форма та колір повинні підбиратись індивідуально під Ваше обличчя, кольоротип, навіть стиль одягу та повсякденні звички. Варто прислухатись до майстра, який відмовляє Вас від певної форми або кольору.

Професіонал повинен визначити Ваш кольоротип (теплий , холодний) а вже тоді обирати колір пігменту. Врахувати особливості Вашого обличчя – наприклад для широко посаджених очей неприпустимі брови, які далеко розташовані від носа; якщо у Вас маленькі глибоко посаджені очі – глибока стрілочка вздовж усього ока зробить цей недолік ще виразнішим!

Форма татуажу (особливо брів!) може кардинально змінити вираз обличчя, погляд, передати той чи інший настрій, тому треба ретельно підбирати ескіз саме для Вашого обличчя. Досвідчений майстер повинен добре володіти основами макіяжу і робити це професійно та безпомилково!

Після визначення з ескізом, майстер приступає до роботи. Процес триває від 40 хв до 1,5 години. Після цього місце татуажу буде деякий час набрякле і почервоніле. Набряк буде нерівномірним і татуаж може здаватись несиметричним, це нормально.  Колір татуажу буде яскравим на протязі 4-10 днів, і лише після загоєння Ви побачите бажані колір та форму.

Через місяць-два обо”язково потрібно зробити корекцію. Татуаж потребує проведення  двох процедур і більше. Безумовно основною є перша – лише вона має повну вартість, наступні 1-2 процедури вважаються корекційними і оплачуються лише витрати на матеріали. Корекція потрібна для закриття можливих пробілів, які залишились після загоєння, надання більш яскравого та стійкого кольору, можливо вдосконалення форми ескізу.
Якщо Ви не задоволені результатом після першої процедури і не прийшли на корекцію – це лише Ваші проблеми. Татуаж вважається готовим після двох процедур, як мінімум. Оскільки це живий організм і з першого разу передбачити на 100%  як ляже фарба і чи будуть відтінок та форма повністю відповідати побажанням клієнта – неможливо.

Після цього Ви не згадуватимете про цю процедуру від декількох місяців до кількох років! Все залежить від кольору пігменту, який використовувався, глибини введення пігменту  і регенеративних властивостей Вашої шкіри. Дуже важливий правильний процес загоєння! 50% результату залежать від того чи правильно Ви доглядали за татуажем під час його загоєння!

2s коментарів

2 thoughts on “Питання-відповідь

  1. ДОБРОГО ДНЯ! ЯКА ЦІНА ТАТУАЖУ БРІВ (ВОЛОСИНКАМИ) В ДАНИЙ ЧАС?

Коментарі закрито